برگزاری نمایشگاه عکس «مرد هزار چهره» در ترکیهنهمين نمايشگاه عكس مرد هزارچهره  با شعار  صلح و دوستي ديروز در مجموعه خانه فرهنگ هنر ( كولتور مركزي ) طرابزون تركيه به مدت ٤ روز آغاز به كار كرد.

به گزارش صبح ساحل، در افتتاحيه اين نمايشگاه مسوولان استان طرابزون ،كنسولگري ايران ،روسيه،قبرس،گرجستان و افغانستان حضور داشتندكه  تنديس حضور در نمايشگاه بين الملي از دست استاندار طرابزون به يوسف جلال زاده تقديم شد.

در اين نمايشگاه ٥٠ اثر ٥٠ در ٧٠از كاراكترهاي اين هنرمند  به نمايش در آمده كه با استقبال بازديدكنندگان روبرو بوده است.

گفتني است :یوسف جلال زاده، هنرمند عکاس هرمزگانی که با نام هنری مرد هزار چهره شناخته می شود به دعوت صنعت هنر استان طرابزون اولين نمایشگاه بين الملي خود را برگزار مي كند.
این نمایشگاه از بیست و پنجم مهرماه(١٧  تا ٢٠ اكتبر) برپا می شود. 
این اولين نمایشگاه از مجموعه فعالیت های برون كشوري این هنرمند است که با پیام " صلح و دوستی به مردم جهان " برپا می شود. 
این هنرمند هرمزگانی درباره فعالیت خود گفت: با وجود مشکلات فراوان در ثبت تصاویر و تنوع آن که بر پایه نگرشی همه جانبه به اقوام ایرانی و همچنین جهانی استوار است، تمام تلاش خود را به کار بسته ام که  این حرکت را به عرصه های بین المللی تسری دهم. 
 جلال زاده در همین راستا با اشاره به برنامه های امسال و سال بعد خود اظهار کرد: علاوه بر گسترش فعالیت های نمایشگاهی در تور بين الملی، برپایی نمایشگاه در کشورهای روسيه، اوكراين و  فرانسه مد نظر است.
 
 
  
 
 
  
 
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها