۲پرونده اختلاف مالی ۷ میلیاردریالی در هرمزگان با صلح و سازش مختومه شدبا تلاش شوراهای حل اختلاف استان هرمزگان ۲پرونده اختلاف مالی به ارزش هفت میلیارد ریال با صلح و سازش مختومه شد.

به گزارش صبح ساحل،  معاون قضایی و رییس شوراهای حل اختلاف هرمزگان روزیکشنبه در تشریح این خبر گفت: این دو پرونده از چند سال قبل در روستای کرمون بندرعباس مطرح و موجب اختلاف بسیاری میان خانواده‌های هر دو طرف شده بود.

مظفر حمزه‌ئی بیان داشت:  در یکی از این پرونده ها طرح خواسته ۴ میلیارد ریالی از سوی خواهان موجب اختلاف هفت ساله بین دو خانواده ساکن روستای کرمون شده بود و در پرونده دیگر ، خواسته ۳ میلیارد ریالی به سه سال اختلاف میان دو طرف منجر شده بود.

وی ادامه داد: سرانجام با تلاش نیروهای شوراهای حل اختلاف اقدامات لازم برای اصلاح ذات البین میان دو طرف انجام شد و ماحصل آن گذشت طرف‌های دعوا از خواسته های خود و ایجاد صلح و سازش میان آنها بود.

این مقام مسوول با تاکید بر تلاش های این نهاد به منظور ترویج فرهنگ صلح و سازش در جامعه خاطرنشان کرد: ایجاد صلح و سازش در این دو پرونده از جمله مهمترین دستاوردهای شوراهای حل اختلاف استان هرمزگان است.

حمزه‌ئی تصریح کرد: امروز جایگاه شوراهای حل اختلاف در جامعه و در بین مردم به خوبی تبیین شده و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال پرونده‌های بیشتری را به سازش برسانیم.

روستای کرمون از توابع بخش تخت در شهرستان بندرعباس مرکز استان هرمزگان است.

منبع: ایرنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها