آخرین جزییات حمله به پزشکی در بندرعباس:

انتقام جویی هدف ضارب بودجوانی با تهدید چاقو و ضرب و شتم پزشک کشیک درمانگاهی در محله امیرآباد بندرعباس را مجروح کرد و متواری شد. این فرد مدتی قبل به همراه پدر بیمار بدحالش که به کرونا مبتلا شده بود به درمانگاه چمران مراجعه کرد. علیرغم اقدامات اولیه درمان توسط پزشک شیفت درمانگاه، این مرد میان‌سال به علت دیر رسیدن به بیمارستان فوت کرد.

       

حمله با چاقو

به گزارش صبح ساحل، دیروز عصر عکس‌های از درگیری خونین در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شد مبنی بر اینکه فردی با سلاح سرد به یکی از پزشکان درمانگاه چمران حمله‌ور شده و او را مجروح کرده است. پس از پیگیری‌ها موفق شدیم پزشک مجروح را بیابیم و جزییات این حادثه را از وی جویا شویم.

این پزشک 32 ساله، سینا تقی زاده نام دارد که در ساعت 2 ظهر روز حادثه (شنبه 26 تیرماه) دقایقی بود شیفت را تحویل گرفته و در حال ویزیت بیمار بود.

 «10 دقیقه‌ای می‌شد که شیفت را از همکارم تحویل گرفته بودم و مشغول ویزیت یکی از بیماران بودم که ناگهان جوانی حدود 37 ساله با چاقو به سمتم حمله‌ور شد و پس از گرفتن یقه پیراهنم، به‌شدت با سر به صورتم ضربه وارد کرد و قصد چاقو زدن به من را داشت».

           آخرین جزییات حمله به پزشکی در بندرعباس

   

ترس و وحشت در درمانگاه

بیماران بدحال با دیدن این درگیری، حالشان بدتر شده و موجی از ترس و وحشت در محل غالب شده بود

«این مرد با دادوفریاد، تهدید به کشتن و مرگ من می‌کرد ومی گفت تو باعث مرگ پدرم شدید و... همان لحظه یکی از همکاران پزشک که شیفت را به من تحویل داده بود و همراهان بیمار به کمکم آمدند حتی در این درگیری انگشت‌های دست همکارم براثر ضربه چاقو به‌شدت مجروح شد».

پلیس 110 از راه رسید و مرد مهاجم غیربومی، با به‌جا گذاشتن چاقو، از محل گریخت.

        

آخرین جزییات حمله به پزشکی در بندرعباس

  

فلش بک به چهارشنبه گذشته

دکتر تقی زاده در خصوص این مهاجم گفت:«پنج‌شنبه گذشته یعنی دو روز قبل از حادثه، این جوان به همراه پدر بدحالش که علائم تنگی نفس را داشت به درمانگاه آمد با دیدن این بیمار حدود 50 ساله، خارج از نوبت وی را ویزیت کردم و بلافاصله پس از معاینه با توجه به حال عمومی وخیم بیمار، نامه بستری را به پسر این مرد دادم که به‌سرعت وی را دریکی از بیمارستان‌ها بستری کند».

عصر بود و درمانگاه چمران شلوغ. پزشک سریعاً بر بالین بیماران بدحال شامل بیماران کرونایی درمانگاه می‌رفت و آن‌ها را ویزیت و دستور دارو و... صادر می‌کرد یک‌ساعتی گذشت تا آنکه مرد جوان (مهاجم) نزد پزشک آمد و ادعا کرد پدرش حالش وخیم است.

«تعجب کردم فکر کردم این مرد، پدرش را به بیمارستان انتقال داده است، علت مراجعه نکردن را جویا شدم که او بابیان اینکه شاید حال پدرش در همین درمانگاه بهبود یابد او را به بیمارستان نبرده بود، سریعاً بر بالینش حاضر شدم بیمار نبض نداشت در حضور پسر بیمار، اقدامات احیا را بر روی او انجام دادم، لوله تراشه توی ریه‌اش گذاشتم و... تا اینکه اورژانس آمد و بیمار به بیمارستان منتقل شد».

      

آخرین جزییات حمله به پزشکی در بندرعباس

آسیب‌دیدگی از ناحیه چشم و دست

پزشک جوان ادامه داد:«تا اینکه دو روز بعدازآن موضوع پسر این بیمار که بعد فهمیدم به علت کرونا و دیر رسیدن به بیمارستان فوت‌شده بود به درمانگاه آمد و به من حمله‌ور شد، در این حادثه از ناحیه چشم‌چپ آسیب دیدم و دست خانم دکتر درمانگاه نیز جراحاتی برداشت، مهاجم با دیدن پلیس از صحنه فراری شد و فقط توانستیم پلاک خودرو وی را یادداشت کنیم و از طریق مقامات قضایی و انتظامی در جستجو این فرد مهاجم هستیم».

دکتر تقی زاده حدود 6 سالی است که پزشک درمانگاه چمران محله امیرآباد بندرعباس است و به گفته او، این موضوع اولین بار در این مکان رخ داده است.

آخرین جزییات حمله به پزشکی در بندرعباس

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها