دومین آموزشگاه آنلاین رانندگی کشور در کیش راه‌اندازی می‌شود رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی کیش گفت: با موافقت اداره آموزشگاه های پلیس راهور کشور، دومین آموزشگاه رانندگی آنلاین کشور در این جزیره راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش صبح ساحل، «سرگرد مهدی توانگر»،  رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی کیش روز چهارشنبه در همایش فرهنگ یاران و رانندگان نمونه ترافیکی گفت:این اقدام با همکاری اموزشگاه آلاء جزیره کیش انجام می شود که تمام مراحل آموزش و آزمون های به جز عملی به صورت آنلاین برگزار می شود. وی اضافه کرد: با این اقدام انتظار می رود علاوه بر تسریع در روند ارایه آموزش با تاکید بر آموزش کیفی، شاهد حرکت آموزش ها و به سمت هوشمندسازی باشیم و در این راستا نیازمند حمایت سازمان منطقه آزاد کیش هستیم.

وی یادآور شد: نصب دوربین‌های سرعت سنج، تجهیز پلیس راهور به امکانات و تجهیزات به روز کنترلی و تداوم آموزش های فرهنگ ترافیکی از جمله برنامه های این پلیس در راستای کاهش تخلفات است. توانگر گفت:  همچنین در این راستا به دنبال اجرای سه شنبه‌های بدون حادثه هستیم تا بتوانیم جزیره کیش را به عنوان الگویی قابل انتقال به سرزمین اصلی تبدیل کنیم.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی کیش گفت: ساماندهی تاکسی های اینترنتی و موتورسیکلت های شارژی از دیگر برنامه های این پلیس در راستای کاهش تخلفات رانندگی در جزیره است. وی با بیان اینکه در نیمه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۶ درصد تصادفات افزایش یافته است افزود: همچنین در یک ماه گذشته تخطی از سرعت مطمئنه عمده ترین تخلفات ثبت شده در جزیره است.

در این آیین ۱۰ نفر رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی جزیره کیش که در یکسال گذشته هیچ گونه تخلفی نداشتند به همراه اموزشیاران آموزشگاه رانندگی کیش از سوی پلیس راهور به مناسبت هفته ناجا تجلیل شدند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها